W końcu oficjalnie (wcześniej nie mogłem niestety z różnych powodów) mogę się pochwalić dwoma aplikacjami stworzonymi na platformę iPhone. Jedna jest aplikacją, która pomoże Ci w razie wypadku szybko dodzwonić się do ubezpieczyciela, natomiast druga pozwala na uzyskanie informacji z rynków finansowych i informacji z Banku Zachodniego WBK.

Warta Pomoc

Dla osób posiadających wykupione AC w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta na pewno przydatną w razie awarii aplikacją będzie Warta Pomoc, która pozwala zapomnieć o zapisywaniu numeru do Warty. Dzięki skorzystaniu z możliwości przejścia do aplikacji w trakcie rozmowy możemy przekazać także konsultantowi swoją obecną pozycję. Mogę zdradzić, że w najbliższej przyszłości planowana jest rozbudowa aplikacji o kolejne funkcje ;)

Link do aplikacji: Zobacz w App Store

Bank Zachodni WBK Info

Aplikacja powstała dla banku jak w nazwie ;) Daje wiele informacji o samym Banku tym co się w nim dzieje. Ale także bankomaty wraz z lokalizacją na mapie różnych banków. Notowania giełdowe, kursy dewiz czy komentarze Video pracowników banku na temat rynków finansowych. Aplikacja ma udostępnioną możliwość konstruowania pierwszego ekranu według swoich upodobań tzw. Ulubione ;)

Aplikacja Banku Zachodniego WBK umożliwia:

  • Lokalizację bankomatów banków na terenie całej Polski (mapa) – Informacje z rynków finansowych
  • Oglądanie unikalnych materiałów wideo związanych z tematyką finansową
  • Śledzenie kursów walut oraz kursy Wibor
  • Dostęp do aktualnych danych giełdowych
  • Informacje o funduszach inwestycyjnych ARKA
  • Aktualne komunikaty oraz promocje Banku Zachodniego WBK

Z ciekawszych rzeczy to aplikacja ma małą niespodziankę dźwiękową ;) ale by ją poznąc zapraszam do Zobacz n App Store. Mam nadzieję, że aplikację będe miał okazję jeszcze rozbudować :)

Dla zainteresowanych działaniem App Store ocena tej aplikacji trwała dość długo bo ponad 4 doby (nie wliczam tu oczekiwania na rozpoczęcie procesu oceny – 6 dni), natomiast aplikacja prostsza (Warta) była oceniana nie całą dobę :)