Po przeczytaniu posta na blog.makewww.pl o wtyczce do wordpressa WPtouch nie oparłem się pokusie i zainstalowałem ją. Co prawda nie działa w pełni z wtyczką WPSuperCache, ale uznałem że dostarczenie treści w dostosowanej formie, jest lepsze niż utrata części funkcjonalności. Poniżej screeny:

Jak niektórzy zauważyli blog jest po części dość techniczny i wstawiam od czasu do czasu kod w znaczniku <pre>. Już chciałem zarzucić wtyczkę ze względu na mało funkcjonalny wygląd postów z kodami źródłowymi:

Ale problemem okazał się styl max-width:580px. Po pozbyciu się, go post wygląda tak:

Niestety tekst jest ucinany, ale jest to najlepsze rozwiązanie w tym przypadku. W moim przypadku nie zadziałał link w stopce do normalnego widoku. Kliknięcie go odświeża tylko stronę :/ To mogłoby rozwiązać problem dla postów z dłuższymi kawałkami kodu. Użytkownik mógłby wybrać normalną wersję bloga.

Bardzo podoba mi się, że mogę udostępnić treść swojego bloga w przyjaznej formie dla moich iPhonowych czytelników. Szczególnie, że treści na moim blogu mocno związane są z tym telefonem i srodowiskiem.